Catalogus van de kunstveiling 254
openbare verkoping van schilderijen door XVIIe en XVIIIe eeuwse kunstenaars, afkomstig uit diverse particuliere collecties : de veiling vindt plaats op dinsdag 18 november 1975, des voormiddags 10.30 uur en des namiddags 14.00 uur
17.11.1975
Kunstveilingen S. J. Mak van Waay, Amsterdam
18.11.1975
Tableaux anciens, antiquités, collections Arnold Van Buuren, « 'T Loover », Naarden. Vente publique les 26-27 mai 1925, chaque jour à onze heures du matin, dans la grande salle des ventes, Rokin 13, Amsterdam, direction A. Mak (J. B. de La Faille – S. J. Mak Van Waay)
26.05.1925
27.05.1925
Catalog des künstlerischen Nachlasses des Landschaftsmalers J. Selley und des Portrait- und Genremalers Franz Eybl nebst einer Sammlung von Oelgemälden, Aquarellen, modernen und alten Handzeichnungen, Kupferstichen etc. aus Privatbesitz