Catalogus van de kunstveiling 254
openbare verkoping van schilderijen door XVIIe en XVIIIe eeuwse kunstenaars, afkomstig uit diverse particuliere collecties : de veiling vindt plaats op dinsdag 18 november 1975, des voormiddags 10.30 uur en des namiddags 14.00 uur
17.11.1975
Kunstveilingen S. J. Mak van Waay, Amsterdam
18.11.1975
Frederik Muller & Cie.: Collections Camillo Castiglioni de Vienne. Catalogue des tableaux, sculptures, meubles, orfèvreries, bijoux antiques, boîtes en or, tapisseries, tapis, étoffes, etc.
13.07.1926
Müller & Co. (Frederik Muller & Cie., Amsterdam)
15.07.1926
Tableaux anciens, XVe - XVIIe siècles collections Chev. Joseph Camberlyn, M ..., de Wiesbaden (2e partie), Alfred Schindler de Vienne, collection H..., Comtesse Platen, amateur de Bruxelles, famille Beckeringh e.a., collection F. J. H. ; vente publique à Amsterdam le 13 juillet 1926 dans la grande salle de Frederik Muller & Cie
13.07.1926
13.07.1926
Collection Dr. James Simon de Berlin: catalogue des tableaux, miniatures, bronzes, sculptures, ivoires, cires, bijoux, objets de vitrine, tapis, tapisseries, étoffes, meubles
25.10.1927
26.10.1927
Catalogue d'une grande vente de tableaux anciens provenant de la Collection Hoogendyk, deuxième partie